• Свеж
Рачна игра на островотГизмо за преносна вградена 3000 класика
zoom_in

Рачна игра на островотГизмо за преносна вградена 3000 класика

DEN 1270.40

Стока
check Во продавницата

Име : Преносен играч на џебни игри Енергија : 3-4 часа континуирана игра. Име : Преносен играч на џебни игри. Енергија : 3-4 часа континуирана игра. Компатибилен бренд/модел : Ниту еден тип : Големина на Game Pads : 16.2 x 86,5 x 197mm Име : Преносен џеб игра играч Меморија : 8 G моќност : 3-4 часа континуирана поддршка на играта : Може да чува 10000 класичен 32 бит GBA игри Systerm : Двојна системска форма : Fit : Fit : Поддршка за GBA, SMC, SMD, GBS, NES, SFC, FC Type Game : Avg Adventure Game, Act Action Game, RPG улога на улога, друга поддршка2 : 320*240 Резолуција Видео игра Поддршка3 : AV телевизиски излез Поддршка4 : Поддршка RMVB/MP4 /3 GP видео формат Поддршка5 : Репродукција на филмови, видео камери, игри, фотографирајте, е-книги, MP3, IMA.

Поврзани производи..