• Свеж
GamePad за складирање торба со лесна тава за заштитна торба Professional Professional Trofessional Traible Во употреба совршен стил EVA материјал со голема сигурност GamePad за PS5 GamePad
zoom_in

GamePad за складирање торба со лесна тава за заштитна торба Professional Professional Trofessional Traible Во употреба совршен стил EVA материјал

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Торбата за складирање усвои фино изработка, совршен стил Тоа е одличен начин да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, судири, прашина и оштетување. Направен од високо квалитетен материјал EVA може да обезбеди соодветна заштита од анти -колекција. Висококвалитетни патенти можат да траат дури и по многу истегнувања. 360 ° целосно го штити вашиот контролер, погоден за контролер PS5. Торбата за складирање усвои фино изработка, совршен стил. Тоа е одличен начин да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, судири, прашина и оштетување. Направен од високо квалитетен материјал EVA може да обезбеди соодветна заштита од анти -колекција. Висококвалитетни патенти можат да траат дури и по многу истегнувања. 360 ° целосно го штити вашиот контролер, погоден за контролер PS5. Торбата за складирање усвои фино изработка, совршен стил. Тоа е одличен начин да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, судири, прашина и оштетување. Изработен од високо квалитетен материјал EVA може да обезбеди соодветна заштита од анти -колекција. Висококвалитетни патенти можат да траат дури и по многу истегнувања. 360 ° целосно го штити вашиот контролер, погоден за PS5 контролер. Спецификација : Тип на ставка : Game Pad Storage Bagmaterial : EVA Fabric Color : како слики прикажани тежина : приближно.

Item Type:
 Gamepad Storage Bag
Material:
EVA fabric
Color:
As Pictures Shown 
Weight:
Approx. 149g/5.3oz
Applicable product:
Suitable for PS5 Controller
Package List:
1 x Gamepad Storage Bag :

Поврзани производи..