• Свеж
2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња врзани капачиња со џемпери за жени мажи, рибини скали зелена
zoom_in

2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња врзани капачиња со џемпери за жени мажи, рибини скали зелена

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе удобно искуство со носење; Прилагодливо врзано капаче за грб може лесно да се прилагоди за совршено вклопување без разлика дали имате долга или кратка коса; Постојат различни стилови на капачиња на копчињата, шик и модерен дизајн на шема за да го направите вашиот капаче за чистење уникатен; Тие се перат, тешко е да се добие деформација и боите нема да избледат лесно, погодни за долгорочна употреба Забелешка : Измијте го со машина или рака со ладна вода и благ детергент за да спречите бледнее. Поради рачно мерење, оставете мали разлики во големината. Може да има мали разлики во бојата заради различни дисплеи.

Поврзани производи..