• Свеж
Систем за заштита на периметар на елени за парцели, систем за отфрлање на елени за парцели
zoom_in

Систем за заштита на периметар на елени за парцели, систем за отфрлање на елени за парцели

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Заштитете ги целиот блок на земјиште за дел од трошоците Моќна физичка и сензорна бариера за заштита на вашиот заговор / пријатен мирис без груби хемикалии. Престанете со оштетување на животните, отфрлете го еленот, елк и лос / водоотпорно 30 дена. Сите природни, состојки од одделение за храна. Подготвени за употреба 1,320 стапки x 3/4 in. Лента и 32 течен концентрат на течноста ќе направат 2,5 галони / ленти за лента за прегратка 20. Стоп за елени, елки и лос од оштетување на вашите парцели за храна, фарми, области за земјоделство и пошумување со нашиот патентиран систем за заштита на периметар за отпадоци од елени. Овој безбеден и лесен за употреба систем создава моќна и ефикасна сензорна бариера. Нашата целата природна формула ги одвраќа елен, елк и лос и е водоотпорен до 30 дена. Овој високо ефикасен периметар ги штити целиот блок на земјиште за дел од трошоците!.

Поврзани производи..