• Свеж
ECO -88 DEMOVER ISTAN & ODOR STAIN - 32OZ шише за спреј
zoom_in

ECO -88 DEMOVER ISTAN & ODOR STAIN - 32OZ шише за спреј

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Трајно ги отстранува сите дамки и мириси поврзани со несреќи предизвикани од домашни миленици Користете на тепих, тапацир, постелнина и други ткаенини што се перат. СИДА во домашно милениче со отстранување на мириси што ги привлекуваат. Не е мирис или парфем што привремено маскира мириси. Трајно ги елиминира мирисите. Практично без мирис, не-боење, нетоксичен и безбеден за употреба околу домашни миленици, деца и растенија. Еко-88 е 100% био-дедераден и е безбеден за животната средина. Трајно ги отстранува сите дамки и мириси поврзани со несреќи предизвикани од домашни миленици. Користете на тепих, тапацир, постелнина и други ткаенини што се перат. СИДА во домашно милениче со отстранување на мириси што ги привлекуваат. Не е мирис или парфем што привремено маскира мириси. Трајно ги елиминира мирисите. Практично без мирис, не-боење, нетоксичен и безбеден за употреба околу домашни миленици, деца и растенија. Еко-88 е 100% био-дедераден и е безбеден за животната средина. ECO-88 трајно ги отстранува најтешките дамки и мириси на миленичиња плус тоа целосно без мирис. Единствените третмани со дамки и мирис што им се достапни на сопствениците на миленичиња се производи од типот на ензими. Докажано е дека ензимите работат само во најидеални услови. Еко-88 не е ензим или само друг отстранувач на места.

Поврзани производи..