• Свеж
Оалк мачка играчка 360 степени ротирачко движење активирана пеперутка среќа мачки интерактивно треперење бубачки кутре миленичиња трепкачки играчки
zoom_in

Оалк мачка играчка 360 степени ротирачко движење активирана пеперутка среќа мачки интерактивно треперење бубачки кутре миленичиња

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Цврста конструкција : Оваа играчка за мачки е изработена од ултра силен и отпорен на солза што стои на антиквитети за луди мачки за гребење Значи, тоа е совршено за една или повеќе мачки. Смешно и здраво : Ова е фантастична играчка за интеракција со вашата мачка за игра и вежбање, да им помогне да останат соодветни и активни, и ментално и физички. Играјте заедно : Две или повеќе мачки играат заедно со оваа играчка, што ќе ја направи мачката посреќна и ќе се зајакне едни со други пријателство. Убав подарок : Ова стапче за мачки е идеален подарок за lубовник на миленичиња или вашата мачка. Одете и донесете повеќе забава на вашите мачки и loversубители на мачки. Без набавка на ризик : Ако има проблем со квалитетот на производот или употребата на производот, ве молиме контактирајте со нас во секое време, веднаш ќе ви испратиме замена или ќе ги вратиме вашите пари за купување. Цврста конструкција : Оваа играчка за мачки е изработена од ултра силен и отпорен на солза што стои на антиквитети за луди мачки за гребење. Значи, тоа е совршено за една или повеќе мачки. Смешно и здраво : Ова е фантастична играчка за интеракција со вашата мачка за игра и вежбање, да им помогне да останат соодветни и активни, и ментално и физички. Играјте заедно : Две или повеќе мачки играат заедно со оваа играчка, што ќе ја направи мачката посреќна и ќе се зајакне едни со други пријателство.

Поврзани производи..