• Свеж
Пластика на хрчак Плејпен, зајачка ограда затворен мало животинско кафез вежба пенкало транспарентно играње за кученца заморчиња за свињи, зајаци од чинчила герби
zoom_in

Пластика на хрчак Плејпен, зајачка ограда затворен мало животинско кафез вежба пенкало транспарентно играње за кученца заморчиња за свињи,

DEN 239.20

Стока
check Во продавницата

✔ Фун миленичиња игра двор - со 12 парчиња од 13,78 панели „x 13,78“ Вашето домашно милениче ќе има многу простор за играње и одржување на активно додека останува безбедно во границите на оваа игра. ✔ За разни животни - погодни за кутриња, заморчиња, зајаци, ферети, стаорци, хрчаци и други мали миленичиња. Сите тие можат да се забавуваат во оваа ограда. Лесно е да се внимава на нив од кој било агол. Не е погодно за кучиња со големи раси или животни кои можат да извршат многу сила. Soctiondiy Собрание - Лесно е да се соберат со илустрираната инструкција и вклучена и Mallet. Користете кабелски врски за да постигнете уште повеќе карактеристики. Нашите склопени, мулти-аголни конектори го прават овој играч супер лесен за поставување, симнување или преуредување секогаш кога сакате. DIY формата како што сметате дека е соодветна и уживајте во различни опции. ✔sturdy & удобно - внимателно избран метален материјал е издржлив, миење и еколошки. Компонентите на Playpen можат да се чуваат и транспортираат со леснотија. ✔ ВАРМИНСКИ ПРИМЕР - Може да работи, да игра, да вежба и да се забавува, да прилагоди транспарентно пенкало за вашите активни и природно зафатени ситни крзнени, дајте и give дадете среќна миленица. Ако имате какви било прашања во врска со квалитетот на производот или оштетување на производот предизвикано од логистичкиот обрт, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро. ✔ Фун миленичиња игра двор - со 12 парчиња од 13,78 панели „x 13,78“. Вашето домашно милениче ќе има многу простор за играње и одржување на активно додека останува безбедно во границите на оваа игра. ✔ За разни животни - погодни за кутриња, заморчиња, зајаци, ферети, стаорци, хрчаци и други мали миленичиња. Сите тие можат да се забавуваат во оваа ограда.

Поврзани производи..