• Свеж
ФДИТ зајак трева куќа џвака играчки душек кревет за хрчак заморчиња за зајаче трева стојат слама нетоксична еко-пријателска трајна
zoom_in

ФДИТ зајак трева куќа џвака играчки душек кревет за хрчак заморчиња за зајаче трева стојат слама нетоксична еко-пријателска трајна

DEN 111.84

Стока
check Во продавницата

Лесен и преносен, многу погоден за носење и складирање Сите завршувања се нетоксични, безбедни и еколошки. Направено од високо квалитетна природна трева, цврста и издржлива. Топло во зима и кул во лето, им обезбедува на вашите сакани миленичиња прекрасна и удобна куќа. Може да послужи и како одлична играчка за џвакање за малото суштество да ги меле забите. ФДИТ е несебичен и внимателен занаетчиски занаетчија за дома, тој се посветува на обезбедување на врвни материјали за домашна кујна на Заедничкиот народ. Секоја нарачка ја сфаќаме сериозно додека нашите клиенти го избираат нашиот производ, затоа што станува збор за вашиот удобен живот. Ова не е шега, ние веруваме дека многу се грижите за вашето семејство! Спецификација : Материјал : Боја на трева : Како големина на сликата : 19*9.7in (приближно) Список на пакети : 1*Зајак од трева за зајаци : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење и направете Секако дека не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме, разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.

Material:
Grass
Color:
As picture
Size:
19*9.5*9.5cm / 7.5*3.7*3.7in(Approx.)
Package list:
1*Rabbit grass house:
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures.:

Поврзани производи..