• Свеж
Алатка За Маснотии Со Лежишта на тркала Алуминиум Издржлив 44мм Делови За ХИВ АТВ Компатибилни со поларис 9р 900/1000
zoom_in

Алатка За Маснотии Со Лежишта на тркала Алуминиум Издржлив 44мм Делови За ХИВ АТВ Компатибилни со поларис 9р 900/1000

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Фитмент : За лежиштата На поларис ХИВ и АТВ тркала со 44мм/1,7 во внатрешни димензии Замена За Алатка За Маснотии За Подмачкување На Оската на Тркалата. Забелешка : оваа ставка е дел за замена. Ве молиме проверете дали сликите се исти со она што го сакате. Ако не, ве молиме да не го купите дури и вашиот модел е во опишаната листа!. Лесен за инсталирање, но сепак се препорачува да го управуваат професионалци. Секој производ има проверка на квалитетот пред да ја напушти фабриката.

Поврзани производи..