• Свеж
Омегатукс машки кубански гуајабера долги ракави кошули свадба цигара плажа шанкер случајно
zoom_in

Омегатукс машки кубански гуајабера долги ракави кошули свадба цигара плажа шанкер случајно

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

100% памук Затворање на копчињата. Редовно вклопување. Директно полите, лесно затегнати и неоткриени. Машина за перење и лесно железо. Везени кошули со копче. Полу-широко распространета јака / преклопени манжетни / 4 џебови на копчињата за лепенка.

Поврзани производи..