• Свеж
Caperague Wool Newsboy Cap For Men Women - Класичен гроздобер Gatsby Lvy Cabbie Hat Flat Beret Cap прилагодлива големина
zoom_in

Caperague Wool Newsboy Cap For Men Women - Класичен гроздобер Gatsby Lvy Cabbie Hat Flat Beret Cap прилагодлива големина

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Измислица : 50% волна и 50% вискоза, лагер 100% памук Обезбедување на главата : Средно/Large22.83 инчи (56-58cm)/large/x-large22.62 инчи (58-60см) одговара на повеќето глави и сите видови фризура. Применети сезони : пролет / есен / зима. Можете да ја дадете оваа капа на гравче како подарок на вашиот пријател, сопруг, татко, loversубовници и вашиот брат. Карактеристики : Лесен, топол, многу утешен, едноставниот дизајн на шапката го олеснува комбинирањето со која било облека. Достапно во црна, сива, кафе, прекрасна карирана и харинга. Упатство за перење : миење на рацете, без миење на машината или миење на четки, суво на линија. Волна, вискоза и памук. Само миење на рацете. Оваа капа од 8 панели вести направени од 50% волна и 50% вискоза, лагер 100% памук. Рачно миење ладно, суво. Внатрешна прилагодлива големина-достапна во 2 големина, среден/large22.83 инчи (56-58cm) /large/x-large22.83-23,62 инчи (58-60см), одговара на сите возрасни глави и сите видови на фризура. Топол есенски зимски стил-orgeorgous карирана и харинган мешавина дизајн во боја, совршено елегантен изглед, минималистички и недооценет, удобно, топло, дише, оваа волна рамни капачиња е најдобар подарок за мажи. Стилски, класичен, гроздобер стил мажи ирски бршлен капа за унисекс жени, есен и зима, капи од мешавина од волна се популарна опција за мажи, таа е погодна за многу прилики или активности на отворено, како што се пешачење, излегување, патување, посета на вашите Пријатели, забава, бејзбол, возач, голф, спорт, риболов, кампување, лов, градинарство и др волна, вискоза и памук. Само миење на рацете. Оваа капа од 8 панели вести направени од 50% волна и 50% вискоза, лагер 100% памук. Рачно миење ладно, суво.

Поврзани производи..