• Свеж
Soulsfeng High Top Top Fun Running Shoes за мажи лесна мрежа за дишење на атлетски патики
zoom_in

Soulsfeng High Top Top Fun Running Shoes за мажи лесна мрежа за дишење на атлетски патики

DEN 1040.00

Стока
check Во продавницата

Гума + Пу единствено Горниот дел од решетката за дишење, чувајте ги нозете суви и удобни. Јака со пена за удобност и поддршка. Високиот еластичен појас за истегнување наместо чевли може да биде поудобно и пофлексибилно за носење и движење. Поставена ткаенина и одвојување на чевли, обичен и моден висок дизајн на врвот. Гума + Пу единствено. Горниот дел од решетката за дишење, чувајте ги нозете суви и удобни. Јака со пена за удобност и поддршка. Високиот еластичен појас за истегнување наместо чевли може да биде поудобно и пофлексибилно за носење и движење. Поставена ткаенина и одвојување на чевли, обичен и моден висок дизајн на врвот. Горниот и поддржувачкиот дизајн на мрежата за дишење им даваат на нозете удобно чувство. Плус, трајно дно и капаче за пети значи дека има одлична влечење и долготрајно носење. Лизгањето на дизајнот ги прави чевлите за патики лесни за облекување и исклучување. Погодни за пролет, лето есен и зима. Обичен и едноставен стил може да се сретне со која било класична мода. Стандардна големина, можете да изберете.

Поврзани производи..