• Свеж
Машки бејзбол Хеликон-Текс
zoom_in

Машки бејзбол Хеликон-Текс

DEN 835.20

Стока
check Во продавницата

60% памук, 40% полиестер Затворање на велкро. Велкро панели за персонализација. Визор наредени со велур. Везено лого на Хеликон-Текс. Материјал : 60% памук, 40% полиестер. Бејзбол капа со логото на Хеликон Текс и Велкро за лесна персонализација. Поддржан велур на визирот. Карактеристики : ВЕЛКРО ПОВЕЕ ЗА ЛЕСНО ПЕРЦИАРИЗАЦИЈА. Долна страна на визирот во Велур. Везење лого на Хеликон Текс. Можни додатоци на слики се само за илустративни цели и не се дел од понудата. Англиски : Бејзболот има со панели за лого на Хеликон-Текс и Хук и јамка за лесна персонализација. Подготвен велур. Карактеристики Hook и панели за јамка за лесна персонализација и на визирот наредени во Велохелкон Текс лого -везници Аксија за слики во сликите не се дел од понудата.

Поврзани производи..