• Свеж
Рокпорт Машки Модерен Преп Пени Мокасина
zoom_in

Рокпорт Машки Модерен Преп Пени Мокасина

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

100% Кожа Етилен Винил ацетат единствен. Подножјето на ева со мемориска пена обезбедува итно амортизирање што одговара на обликот на стапалото за персонализирано вклопување. Кожата со полно зрно лесно се чисти и одржува за да се продолжи животниот век на производот. Ева надворешниот ѓон и средниот ѓон обезбедуваат лесна апсорпција на удари за да помогнат во намалувањето на заморот на стапалата и нозете, овозможува лесна подвижност и проодност. Современите колекции за подготовка се чувствуваат толку удобно што нема да верувате дека станува збор за чевли за фустан. оваа модерна колекција е стилска и удобна на деловен состанок како што се носи бос благодарение на технологијата за амортизација на адипрен и уникатната постава што ја отстранува влагата за да помогне да се одржат суви стапалата.

Поврзани производи..