• Свеж
Шампионски Машки Спортски Панталони, Спортски Панталони Што Ја Отстрануваат Влагата, Панталони за Вежбање За Мажи, 30,5
zoom_in

Шампионски Машки Спортски Панталони, Спортски Панталони Што Ја Отстрануваат Влагата, Панталони за Вежбање За Мажи, 30,5

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. УДОБНОСТ ВО НАЈДОБАР СЛУЧАЈ - овие супер меки панталони имаат лесна и удобна ткаенина која работи со вас без разлика дали се ладите дома или вежбате. ИЗГЛЕДОТ ШТО ГО САКАТЕ - овие удобни машки панталони нудат секојдневен, секојдневен изглед за излегување или престој. СЕТО тоа е ВО ДЕТАЛИТЕ - нашите удобни машки панталони имаат еластичен струк и џебови за да ги држат сите ваши најважни работи. ДВОЈНА СУВА ТЕХНОЛОГИЈА-лесната ткаенина за фитил што дише ослободува влага од вашата кожа за да ви помогне да останете ладни и суви. НЕМА ОЗНАКИ , НЕМА ПРОБЛЕМ - овие удобни панталони за мажи се целосно без ознаки за носење без чешање, целодневно носење. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - овие удобни панталони се направени од 100% полиестер. ЛЕСНО машинско перење-машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација. ПАНТАЛОНИ ШТО ВИ ДОЗВОЛУВААТ ДА ВЕЖБАТЕ ИЛИ ДА СЕ РАЗЛАДИТЕ. Барате удобен пар машки спортски панталони кои ќе работат со вашата рутина и вашиот распоред? Чувајте го вашиот спортски стил остар за секоја сезона со Дише, Шампион® Машки Основни Спортски Панталони За Обука кои го израмнуваат вашиот стил на потење од теретана до улица.

Поврзани производи..