• Свеж
ХАОРЕН Реверзибилен Појас За Мажи-Машки Појас Повик 1 1/2 Црна &засилувач; Кафеава За Фармерки-Прилагодлив Појас Не Треба Повлечете
zoom_in

ХАОРЕН Реверзибилен Појас За Мажи-Машки Појас Повик 1 1/2 Црна &засилувач; Кафеава За Фармерки-Прилагодлив Појас Не Треба Повлечете

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Лесно За Пресврт Исклучително мазен пресврт. Не Треба Да Влечеш. Прилагодено Вклопување. Елегантен Изглед. 40% Полиуретан/40% Сплит Кожа/20% Врзана Кожа. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. ЛЕСНО РЕВЕРЗИБИЛНО-надградената тока постигнува екстремна мазност и нема потреба од влечење при ротирање што ги решава сите ваши грижи. Ако сакате да добиете кожен ремен што не се менува лесно, тогаш набавете други ремени за пресврт што се продаваат. 2-ВО-1 РАЗНОВРСЕН СТИЛ-Плаќајте за една, но добијте две бои во еден секојдневен појас. Направено за секојдневен стил, кој може да ги задоволи повеќето потреби за носење, како што се фармерки, секојдневни панталони и шорцеви, итн. ЛЕСНО ВО ЛЕСНО НАДВОР-цр машки ремени кожа имаат 7 овални дупки, Дополнителни 2 дупки се за прилагодување и идеи за подароци. За најдобро вклопување, нарачајте големина 2" поголема од големината на половината. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Менување на дизајнот на традиционалната двојна Страна, Без Повеќе Шрафцигер-Алатки, лесно можете да ја намалите точната големина, особено за вас со 33/35 половината. БЕЗ РИЗИК НАРАЧКА - ако имате било какви квалитетни прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Навистина не можете да погрешите со оваа класика директно надолу од појасот ХАОРЕН.

Поврзани производи..