• Свеж
Ер Јордан 1 Ретро Висока ТРУД Темно Марина Сина Мажи 555088-404
zoom_in

Ер Јордан 1 Ретро Висока ТРУД Темно Марина Сина Мажи 555088-404

DEN 3519.20

Стока
check Во продавницата

Кожен ѓон Воздухот Јордан 1 Висок ТРУД "Темно Марина Блу" е издание од јануари 2022 година на гроздобер кошаркарски чевли На Мајкл Џордан во боја што имитира изглед на оригинален, иконски стил На Јордан 1. Предметниот чевел е Воздухот Јордан 1 "Кралски" во црна и кралска сина боја. "Темната Марина Сина" се појавува во слична сина нијанса, и со малку изменет блок во боја во споредба со оригиналниот "Кралски". Црната кожна основа овозможува темните Кожни прекривки Во Сина Боја На Марина и брендирањето На Свуш да привлечат внимание. На јаката се појавува црно лого "Крилја". Класичните детали за "Најк Ер" и Swoosh се дизајнирани во бело на ознаката за јазик. Црните врвки се слоевити преку црн најлонски јазик. Датум на издавање : 15 јануари 2022 година (Европа) / 16 февруари 2022 година (САД). Машки Јордан 1 Ретро Висока СЛ" Темна Марина Сина " Дк Марина Сина/Црно-Бела Датум На Издавање : 16 февруари 2022 година.

Поврзани производи..