• Свеж
Harajuku постави летни обични спортови поставени мажи и жени кратки комплети печати облека за облека за мажи за мажи
zoom_in

Harajuku постави летни обични спортови поставени мажи и жени кратки комплети печати облека за облека за мажи за мажи

DEN 575.84

Стока
check Во продавницата

100% полиестер Материјал : Овој костум за краток ракав е изработен од висококвалитетна ткаенина, мека, пријателска за кожата, удобно и дише, за да можете да го добиете најудобното искуство со носење во сите сезони, особено во топли денови. Карактеристики : Лесен материјал за брзо сушење, класичен врвен краток ракав, нежен еластичен половината, шорцеви за влечење, лесен и исклучен, задниот џеб за лесно складирање на мали предмети. Сите дизајни ја прават оваа летна плажа од 2 парчиња поставена повеќе стилска и класична. Повод : Погоден за сите спортови во затворен/надворешен простор. Обичниот стил го прави совршен за трчање, џогирање, сурфање, качување по карпи, кошарка, фудбал, тенис, училиште, фестивали на африканска култура, забави, празници, итн. Исто така, може лесно да се спари со очила за сонце за паметен секојдневен изглед, или сандали и капа за сонце за облека од плажа. Миење : Машинско миење/миење на рацете/не бели (ако имате какви било прашања во врска со овој костум за краток ракав, ве молиме слободно контактирајте не). СпецификацијаМатеријал : Полиестерматеријален Состав : Полиестерски примена Сцена : Casual Style : Caste Apsplicable Season : Spring and Summer Collar : O-Neckpant Type Type : Tracksuit : Tracksuit : Nonesleeve (cm) : Shortgender : Menout Side должина : Shartsdecoration : Crystalmen's Tracksuit : Men's Tracksuitmen : T-Sh-Shirtswear : Машка облека за облека за облека : маица за тренерки на менерите : Машка машка машка маж : костум.

Поврзани производи..