• Свеж
Clarks Buschacre3 Mens Boot
zoom_in

Clarks Buschacre3 Mens Boot

DEN 950.08

Стока
check Во продавницата

ткаенина и синтетички Направени во САД или увезени. Вратилото мери приближно 10,6 од лак. Петицата мери приближно 0,8 ". Отворањето на багажникот мери приближно 10,6" наоколу. Единствената конструкција „шасија“ обезбедува зголемена флексибилност, поддршка и удобност. Стратешко подлога во горниот дел за супериорна удобност. Целосно обликувана крајна удобност Ева стапало за амортизирање и поддршка. Лесен гумен ѓон дава издржливост и зафат. Висина на пета од 0,8 инчи. ткаенина и синтетички. Направени во САД или увезени. Вратилото мери приближно 10,6 од лак. Петицата мери приближно 0,8 ". Отворањето на багажникот мери приближно 10,6" наоколу. Единствената конструкција „шасија“ обезбедува зголемена флексибилност, поддршка и удобност. Стратешко подлога во горниот дел за супериорна удобност. Целосно обликувана крајна удобност Ева стапало за амортизирање и поддршка. Лесен гумен ѓон дава издржливост и зафат. Висина на пета од 0,8 инчи. *Кожа горниот дел со класичен стил на наследство на Кларкс * *вратило со височина на глуждот *Предно затворање на чипка со 2 очни капаци *Отстранлив перниче со подножје.

Поврзани производи..