• Свеж
DXL големи и високи најважни панталони со двојки
zoom_in

DXL големи и високи најважни панталони со двојки

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

65% памук, 35% полиестерска твил Затворање на копчињата. 65% памук/35% полиестерска двојка. 65% памук/35% полиестерска твил. Стил на рамен фронт. Поштенски мува и затворање на копчињата. Облека за мажи DXL-нудејќи ексклузивни големини за големи и високи, кралски големина, мажи со атлетска градба. Плус големини за пократки мажи на кои им е потребна дополнителна малку околу половината. Инсетот на половината-релаксер се протега до 4 ".

Поврзани производи..