• Свеж
Nike Alpha Manace Pro 3 машки фудбал
zoom_in

Nike Alpha Manace Pro 3 машки фудбал

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Гума ѓон Повеќе придобивки од горната комбинира синтетичка кожа со крпа за да обезбеди трајна удобност. Мекото влошка од пена нуди лесна амортизација и чувство од блиско ниво. Ниво на отпорност на вода : NOT_WATER_RESISTANT. Детали за производот Повлечете го јазичето на висината на петицата 3/4. Прикажано : Црно/црно/црно/бело стил : CT6649-001. Повеќе придобивки од горната комбинира синтетичка кожа со крпа за да обезбеди трајна удобност. Мекото влошка од пена нуди лесна амортизација и чувство од блиско ниво. Ниво на отпорност на вода : NOT_WATER_RESISTANT. Детали за производот Повлечете го јазичето на висината на петицата 3/4. Прикажано : Црно/црно/црно/бело стил : CT6649-001. Nike Alpha Menace Pro 3 ги презема перформансите за време на играта на следното ниво со дополнителна поддршка на страните и преработена плоча што ви помага да ве придвижува напред додека го стабилизирате секој чекор. Пошироката шема на клипување го зафаќа полето од практично секој агол - без разлика дали копате за контакт или експлодирате од линијата.

Поврзани производи..