• Свеж
Забавен бејзбол за манс-возрасни брадавици
zoom_in

Забавен бејзбол за манс-возрасни брадавици

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

100% памук Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал : Направен 100% премиум памук. Лесен / издржлив / мазен, траат долго време. Една големина (21,6-23,6 во) : Лесно за прилагодување на каишот прилагодување, достапна е како една големина на сите за глави со мерење 21,6 ~ 23,6 во дијаметар. Висината на главата е 3,5 во (9 см). Дишење : Благодарение на памучниот материјал, капачето се олади и е kindубезно до кожа. Везените вентилации за вентилација, исто така, помагаат да ја одржувате главата да се чувствува пријатно во секое време. Ефективна заштита : Носејќи ја оваа удобна капа за бејзбол за време на вашите активности на отворено, таа ќе ја заштити вашата кожа од штетни УВ зраци и ќе ја задржи косата надвор од лицето и очите, не се грижи за хаос со вашата коса на патувањето за кампување. Инстант ажурирање : Смешно лого и меко чувство донесуваат и луксуз и удобност во вашиот ден. Дајте моментално ажурирање на вашиот изглед инспириран од атлетски, облечен во оваа капа за мажи и жени. Користете го со фармерки, патики и бомбардерска јакна за да додадете малку дополнително на вашата облека. Добијте ја задолжителната оваа сезона : без разлика дали барате модерна спортска капа за вашите авантури на отворено, рутини за вежбање или едноставно за додавање на завршен допир на вашите обични облеки, оваа бејзбол капа ве покри. Комбинирајќи го врвниот квалитет, функционалноста и неспоредливиот стил, тие се оваа сезона што мора да ги имаат. Поставете безбедно под летото сонце : Престанете да ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Заштитете ја кожата од штетни УВ зраци и чувајте ја косата надвор од лицето и очите со тоа што ја носите оваа удобна капа за бејзбол за време на сите ваши активности на отворено.

Поврзани производи..