• Свеж
Рибок Машки Спортски Меки Перформанси Боксерски Гаќи
zoom_in

Рибок Машки Спортски Меки Перформанси Боксерски Гаќи

DEN 527.84

Стока
check Во продавницата

95% Полиестер, 5% Спандекс Машинско Перење. Фитил за влага - брзата ткаенина за отстранување на сува влага брзо ја транспортира потта подалеку од телото, одржувајќи ве суви, ладни и удобни додека трчате, вежбате или само се релаксирате дома. Ознака Бесплатно - некои машки долна облека имаат чешање ознаки кои би можеле да го намалат тренингот; овие долготрајни, меки атлетски машки боксерски гаќи обезбедуваат целодневна удобност со нивниот мазен, удобен дизајн без ознаки. Висококвалитетни-меки перформанси на истегнување полиестерската и спандекс конструкцијата овозможуваат поголема подвижност за време на вашиот интензивен тренинг; овие класични црни боксерски гаќички го прикажуваат иконското лого На Рибок на половината за изгледот на вистински шампион. Појас На Логото на жакард-Беспрекорен, издржлив еластичен појас е мек и удобен, обезбедувајќи нежна компресија и поддршка без триење или копање додека се виткате и се движите. Лесна Нега; Машинско Перење, Сушење; Ве Молиме Наведете Го Описот на Производот За Повеќе Детали.

Поврзани производи..