• Свеж
Канцеларијата Мажите Тоа Е Она Што Таа Рече Дневна Облека Спиење Пижами Панталони
zoom_in

Канцеларијата Мажите Тоа Е Она Што Таа Рече Дневна Облека Спиење Пижами Панталони

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 92% Полиестер, 8% Спандекс. Затворање На Половината со врвка. Миење Раце Само. ОВИЕ КАНЦЕЛАРИСКИ ПАНТАЛОНИ ЗА ПИЖАМИ СЕ ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ Стока-Bioworld е еден од водечките светски производители на облека и додатоци за поп култура. Кога Ќе го видите Биосветот Како Бренд, можете да бидете сигурни во квалитетот!. КЛАСИЧНО ЛОГО И ДИЗАЈН НА СЦЕНАРИО-овие панталони за пижами ги посветуваме На Мајкл Скот . Нека остане засекогаш крцкав но сакан додека ги гледаме годишните времиња неговиот лик не краси со одново и одново! Тој засекогаш не потсети секогаш да бидеме будни за вистинскиот момент да кажеме, Тоа Е Она што Таа Го Рече!. УЛТРА МЕКА ТКАЕНИНА за ПАНТАЛОНИ-Овие дневни панталони се изработени од супер мазна 92% полиестер / 8% спандекс ткаенина што ќе ви помогне да потонете во омилениот лежалка, кауч или кревет додека се подготвувате да го гледате класичниот Празничен филм!. ЗАТВОРАЊЕ НА ПОЈАСОТ со ВРВКА - половината има затворање со врвка за да ви помогне да ги држите панталоните цврсто прицврстени на линијата на половината. Дневните панталони имаат предна мува. Прави одличен подарок Само За Домашниот фанатик оваа празнична сезона, или во секое време од годината!. ГОЛЕМИНА-Овие панталони за пижами се наведени во машки големини, но сепак ќе одговараат на жени кои бараат полабаво, порелаксирано вклопување. 92% Полиестер, 8% Спандекс. Затворање На Половината со врвка. Миење Раце Само. ОВИЕ КАНЦЕЛАРИСКИ ПАНТАЛОНИ ЗА ПИЖАМИ СЕ ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ Стока-Bioworld е еден од водечките светски производители на облека и додатоци за поп култура. Кога Ќе го видите Биосветот Како Бренд, можете да бидете сигурни во квалитетот!. КЛАСИЧНО ЛОГО И ДИЗАЈН НА СЦЕНАРИО-овие панталони за пижами ги посветуваме На Мајкл Скот . Нека остане засекогаш крцкав но сакан додека ги гледаме годишните времиња неговиот лик не краси со одново и одново! Тој засекогаш не потсети секогаш да бидеме будни за вистинскиот момент да кажеме, Тоа Е Она што Таа Го Рече!. УЛТРА МЕКА ТКАЕНИНА за ПАНТАЛОНИ-Овие дневни панталони се изработени од супер мазна 92% полиестер / 8% спандекс ткаенина што ќе ви помогне да потонете во омилениот лежалка, кауч или кревет додека се подготвувате да го гледате класичниот Празничен филм!.

Поврзани производи..