• Свеж
RVCA Mens Sport Редовни резервоари за вклопување
zoom_in

RVCA Mens Sport Редовни резервоари за вклопување

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

92 полиестер 8 еластин Повлечете го затворањето. Смачкајте го тренингот со овој врвен резервоар за влага VA Sport. Направено од 4-насока рециклирана ткаенина, се одликува со брендирање RVCA на градите и лабава вклопување за оптимална подвижност. Еко-свесна ткаенина : 4-насочен распоред за рециклиран полиестер еластан мешавина. Технологија : Карактеристиките за влага за влага ја повлекуваат потта од кожата, ве одржуваат суво. Ракави : без ракави. Врат : вратот на екипажот. Направено од 4-насока рециклирана ткаенина, се одликува со брендирање RVCA на градите и лабава вклопување за оптимална подвижност.

Поврзани производи..