• Свеж
Mardi Gras Jester Mask Mask Carnival Hawaiian Burtion Short Sneave Casual Down Burty Women Women Women
zoom_in

Mardi Gras Jester Mask Mask Carnival Hawaiian Burtion Short Sneave Casual Down Burty Women Women Women

DEN 399.84

Стока
check Во продавницата

100% полиестер Затворање на копчињата. Прекрасно вклопување : Влегува точно на големината, одлично вклопување и чувство - достапно во повеќе димензии и бои. Ако не сте сигурни за големината, користете ја нашата табела за големина на сликата на производот за повикување. Измијте со ладна вода, внатре надвор. Премиум квалитет : 100% ткаен полиестер. Американско знаме Марди Грас Хавајска кошула Одлична мета за Марди Грас 2020 година. Совршената кошула на Марди Грас Хавајски кошула што треба да ја носи на улицата Бурбон за да ги прослави маснотиите во вторникот и Марди Грас. Оваа кошула на Хавајската кошула Марди Грас Newу Орлеанс, исто така, ќе направи одличен Марди Грас. Најдобрата кошула на карневалите Марди Грас! Смешна марка марки на американско знаме Марди Грас Крајфит Облека прави одличен подарок за секој што ја сака прославата на Марди Грас. Мајка татко, ќерка, лето лубеница плажа сонце Сонце сурфање кокос, наставничка наставничка студентка баба дедо момче девојче дете забава кампување базен риболов. Кошула на плажа на Хавајски Алоха - Хавајски кошули за мажи Тропски хавајски копче за печатење надолу со кошула со употреба на полиестер/спандекс материјал. Светла тежина и брзо суво. Тоа е погодно за среќно време за слободно време на плажа. Тоа е прилагодена големина за Американците.

Поврзани производи..