• Свеж
Машки за мажи Адидас, кои трчаат чевли, сенка морнарица/чудо челик/бело, 12
zoom_in

Машки за мажи Адидас, кои трчаат чевли, сенка морнарица/чудо челик/бело, 12

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

ткаенина Машки чевли за трчање со лесен, флексибилно чувство. Издржлив горен : горен текстил е мек и издржлив. Отскокнување : Лесен амортизирање на отскокнување обезбедува засилена удобност и флексибилност. Висока влечење : Гумената надворешна плоча испорачува одличен зафат. Направено со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали, оваа горната има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крајот на пластичниот отпад. Машки чевли за трчање со лесен, флексибилно чувство. Издржлив горен : горен текстил е мек и издржлив. Отскокнување : Лесен амортизирање на отскокнување обезбедува засилена удобност и флексибилност. Висока влечење : Гумената надворешна плоча испорачува одличен зафат. Направено со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали, оваа горната има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крајот на пластичниот отпад. Поминете низ секој чекор од следната патека во целосна удобност во овие машки адидас кои трчаат чевли. Средна средна боја на отскокнување го воздигнува амортизирањето без да додадете тежина за да ве натера да летате. Надворешната гума со висока траење значи дека можете да го тргнете патот од патот, ако тоа е она што се чувствувате како да го правите.

Поврзани производи..