• Свеж
ДОСЛАВИДА Машки Ленен Харем Капри Панталони Лабава Фит Јога Шорцеви На Плажа Еластична Половината Широка Нога Широки Исечени Панталони
zoom_in

ДОСЛАВИДА Машки Ленен Харем Капри Панталони Лабава Фит Јога Шорцеви На Плажа Еластична Половината Широка Нога Широки Исечени Панталони

DEN 415.84

Стока
check Во продавницата

Постојат 6 стил, пет бои и 7 големини за да изберете Лесни капри панталони со широка нога со висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, ве одржуваат суви и удобни цел ден. Два предни наклонети џебови за да спречите паѓање на телефонот.Лабавиот стил го прави удобен и без стрес за време на вашите активности. Постојат 6 стил, пет бои и 7 големини за да изберете. Лесни капри панталони со широка нога со висококвалитетна ткаенина, ве одржуваат суви и удобни цел ден. Два предни наклонети џебови за да спречите паѓање на телефонот.Лабавиот стил го прави удобен и без стрес за време на вашите активности. Постојат 6 стил, пет бои и 7 големини за да изберете. Лесни капри панталони со широка нога со висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, ве одржуваат суви и удобни цел ден. Два предни наклонети џебови за да спречите паѓање на телефонот.Лабавиот стил го прави удобен и без стрес за време на вашите активности. Постојат 6 стил, пет бои и 7 големини за да изберете. Лесни капри панталони со широка нога со висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, ве одржуваат суви и удобни цел ден. Два предни наклонети џебови за да спречите паѓање на телефонот.Лабавиот стил го прави удобен и без стрес за време на вашите активности. 70% Памук, 30% Лен. Затворање на врвка. Рачно перење и машинско перење. Материјал : мешавина од памук и лен/ полиестер, ленени шорцеви изработени од висококвалитетна ткаенина, дише и мек допир, доволно ладни и удобни за носење во текот на целиот ден. Дизајн : Должина На Капри, стилски дизајн на вез, широк стил, широк дизајн на нога и лабаво вклопување проширете го опсегот на вашето движење, два големи и длабоки џебови со наклон, можете да го чувате телефонот и другите ситници. Прилика : Одговараат за повеќето прилики како дневна, дома, плажа, велосипедизам, трчање, датира, партија, кампување, одмор, салата, Јога, Пилатес, Фитнес, улична облека, танцување, џогирање, секојдневно носење и други активности на отворено. Појавување : Стилски ленени панталони може да се совпаднат Со Маица, кошула, долг ракав, јакни и така натаму, совршен подарок за семејства, пријатели, момче или сопруг. Забелешка : јога панталони во големина НА САД. Ве молиме внимателно изберете ја соодветната големина според табелата со големини подолу пред да нарачате. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. 70% Памук, 30% Лен. Затворање на врвка. Рачно перење и машинско перење. Материјал : мешавина од памук и лен/ полиестер, ленени шорцеви изработени од висококвалитетна ткаенина, дише и мек допир, доволно ладни и удобни за носење во текот на целиот ден.

Поврзани производи..