• Свеж
Акнхд Чевли За Трчање За Мажи Машки Зимски Воздушни Перничиња Дизајнерски Кожни Спортски Женски Чевли Машки Трчање Пешачење Тренинг Кошаркарски Чевли
zoom_in

Акнхд Чевли За Трчање За Мажи Машки Зимски Воздушни Перничиња Дизајнерски Кожни Спортски Женски Чевли Машки Трчање Пешачење

DEN 1345.60

Стока
check Во продавницата

Наполнетиот среден ѓон за Амортизирање користи пена обликувана со компресија за крајна реакција и издржливост ●Машките спортски татковски чевли се специјално дизајнирани за секојдневна облека. Во комбинација со класичниот и извонреден изглед, оваа платнена патика носи ново чувство за боја!. ●Машките патики со низок врв обезбедуваат одлично амортизирање и одлична удобност при одење. ●Горниот фланелет што дише и мекиот ѓон обезбедуваат целодневна удобност. Ако вашите стапала се потат и отекуваат по некое време одење, овој чевел е она што ви треба!. ●Машките бели патики се меки и дебели на петицата, а надворешниот ѓон од еластична гума што не трага обезбедува врвен ефект против лизгање. Можете да ја почувствувате удобноста и меката поддршка на овие платнени патики при одење!. Метод на носење : предна тифункција : дише, лесна и издржлива дебелина : нормална дебелина висина на горниот дел : материјал со висок ѓон : материјал Од Мдупер : кожа+мрежа.

Поврзани производи..