• Свеж
Занаетчиски Сет За Масичка За Кафе, Современа Модерна Коктел Маса Од Овално Дрво Масичка За Кафе Крајна Маса 4 Нозе За Дневна Соба, 31,5 Л х 16 В х 16,5 Ч
zoom_in

Занаетчиски Сет За Масичка За Кафе, Современа Модерна Коктел Маса Од Овално Дрво Масичка За Кафе Крајна Маса 4 Нозе За Дневна Соба, 31,5 Л х 16

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Е-МАИЛ : масичката за кафе е елегантна и минималистичка, носи шарм во вашата дневна соба и им дава добар впечаток на вашите посетители за вашиот дом,овој сет на маси е дизајниран да го трансформира вашиот простор за живеење €®Овална МАСИЧКА За Кафе Димензија : 31,5 "L x 16" W x 16,5 " H. 2 Нивоа на пространа полици дизајн дава вашиот повеќе простор, дополнителна полица обезбедува складирање за декор акценти, книги или дури и далечински управувачи. €éperior занаетчиство● : Изработено од силно и издржливо Висококвалитетно Дрво, процесот на завршна обработка во повеќе чекори постигнува и добар изглед и супериорна издржливост. Е-пошта : оваа табела доаѓа со сите хардвер и алатки што ви се потребни за брзо и лесно составување., Мазната површина е лесна за чистење, користете бришење со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Е-ПОШТА : само Кафе Маса (сите украси не се вклучени) Занаетчиството нуди обезбедување на квалитет и доживотна професионална услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Детали за производот : Материјал За Маса : Дрвена Маса Основен Материјал : Дрвени Видови Дрво : Произведена Дрвена Маса Горна Боја : Мермер Тапациран : Не-Тапациран Послужавник : Нема Карактеристики : Функција : Преклопен Полица : Вклучено Е Складирање Што Не Се Преклопува : Вклучено Е Складирање Број На Полици : Вклучени Се 1 Фиоки : Вклучени Фиоки : Вклучени Тркала : Тркалца Не Се Вклучени Врв На Лифт : Без Врв На Лифт Продолжување/Склопување Маса : Нема Поставен Тип : Вклучена Е Единечна Табела Број На Маса : 1 Стил На Маса : Модерна Врвна Форма : Овална Боја : База На Бела Маса Тип : Четири Димензии На Ногата : Вкупна Должина На Масата-Крај До Крај : 31,5" (80 См) Вкупна Ширина На Масата - Од Страна На Страна : 16" (40 См) Вкупна Висина На Масата - Од Врвот До Дното : 16,5" (42 См) ?Стилски Дизајн : Изгледајте стилски и елегантно во вашата куќа и направете ја вашата соба попријатна за окото.

Поврзани производи..