• Свеж
Кристофер Најт Почетна 313929 КРАЈНА Маса, Орев
zoom_in

Кристофер Најт Почетна 313929 КРАЈНА Маса, Орев

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

МОДЕРЕН ОД СРЕДИНАТА на ВЕКОТ : Спојувајќи ги иконските испрскани нозе со цврста основа Со х-крст, нашата крајна маса нуди изглед од средината на векот на вашиот простор за одмор Со своите чисти линии и недооценениот изглед, оваа табела користи нови материјали за повторно замислување на традиционалниот дизајн. ЦВРСТО ДРВО : основата на оваа маса е направена со цврсто дрво кое нуди структура отпорна на удари и истакнати зрна и јазли за текстуриран изглед на вашиот простор. Ова е завршено со врв од вештачко дрво, алтернатива на дрво која е дизајнирана од вистинско дрво, топлина, притисок и смола, давајќи му мало одржување, но зачудувачки изглед. ТРКАЛЕЗНА ФОРМА : оваа табела има класична тркалезна форма што ќе и даде на секоја просторија дополнителен поттик на софистицираност. Совршена за оние кои сакаат чист изглед, нашата странична маса го претвора секој обичен простор во еден од зачудувачки стил. ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа крајна табела е 23. ќе ви се допадне колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на оваа табела. ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за оваа крајна табела. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Позајмете го вашиот дом неверојатен карактер и цврста градба со совршен додаток.

Поврзани производи..