• Свеж
Никелодеон Момчиња Мориња Маичка-Сантијаго, Лорелаи, Томас, Кико
zoom_in

Никелодеон Момчиња Мориња Маичка-Сантијаго, Лорелаи, Томас, Кико

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Сантијаго Од Морињата Мали Деца Маица Со Кратки Ракави, Небесно Сина, 3Т. Официјално Никелодеон / Ник Џуниор / Сантијаго Од Морињата Лиценцирана Облека Облека. Дозволете вашето малечко да го прегрне својот внатрешен Пират и да ги следи сантијаго, Кико, Лорелаи и Томас додека се качуваат на спасување, откриваат скриени богатства и ги чуваат отворените мориња безбедни со оваа симпатична маичка!. Супер мека маичка со кратки ракави. Со светла живописна шарена графика вашето малечко ќе се радува од возбуда и Никогаш Нема Да Сака да Ја Соблече!. Одлично за Родендени, Божиќ, Подароци, Филмови, Тематски Паркови, Училиште, Забави или Само Секојдневна Употреба.

Поврзани производи..