• Свеж
Момчиња Девојки Везени Бејзбол Капа Цртан Филм Заштита Од Сонце Спортска Капа Прилагодлива Симпатична Автомобилска Капа За Сонце Памучна Секојдневна Капа Цела Се
zoom_in

Момчиња Девојки Везени Бејзбол Капа Цртан Филм Заштита Од Сонце Спортска Капа Прилагодлива Симпатична Автомобилска Капа За Сонце Памучна Секојдневна

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

100% памук Симпатична Капа : Класична бејзбол капа, извонредна буква "П" извезена и едноставен секојдневен дизајн го прават попривлечен. Носењето за време на активности на отворено може да ја заштити кожата од штетни ултравиолетови зраци, одржувајќи ја удобноста на целиот ден. Погоден за сите сезони. Прилагодливо : бејзбол капа користете ја пригодната кука и јамка за да го прилагодите капачето за бејзбол на вашата глава, можете да го прилагодите на соодветна должина според големината на главата. Материјал : Прекрасна бејзбол капа изработена од висококвалитетен памук од дише, 3д букви за везење, извонредна изработка, природно го менува обликот на главата. Големина : оваа летна бејзбол капа има прилагодлив обем на капачето 18,9"-20,9" /48-5см. Дојдете со 3 трендовски бои, беж, сива и црна, изгледа одлично за момчињата и девојчињата. Се препорачува за 2-6 јо. Прилика : Класичен дизајн на бејзбол капа со претходно закривен раб. Одлично за трчање, шетање со кучето, џогирање, училиште, летен одмор, ден на игра, игри со топка, кампување, фестивали, пешачење, спортски игри, рутини за вежбање или какви било активности на отворено. • Материјал : Памук. * Големина : Прилагодлив обем на капачето 18,9"-20,9" /48-5см. • Боја : Беж, сива, црна. * Прилика : Класичниот дизајн на бејзбол капа е одличен за трчање, шетање со кучето, џогирање, училиште, летен одмор, ден на игра, игри со топка, кампување, фестивали, пешачење, спортски игри, рутини за вежбање или какви било активности на отворено.

Поврзани производи..