• Свеж
Инфантино 3-во - 1 Заби, Вкус &засилувач; Земете-Заедно Заби-Комбо Јагода &засилувач; Портокал-Бпа-Слободен-Смири Болки Во Непцата-ЗА Доенчиња 3М+
zoom_in

Инфантино 3-во - 1 Заби, Вкус &засилувач; Земете-Заедно Заби-Комбо Јагода &засилувач; Портокал-Бпа-Слободен-Смири Болки Во Непцата-ЗА Доенчиња

DEN 175.84

Стока
check Во продавницата

ПОЧЕТНИЧКИ : Бебињата обично ставаат се во уста, а за некои, додавањето вкусно уживање на забите ќе обезбеди дополнителен поттик да ја користат безбедната површина за гризење што може да обезбеди удобност и олеснување кога нивните заби првпат ќе почнат да се појавуваат БЕЗБЕДНО ЗА БЕБЕ : Овие меки заби без БПА обезбедуваат силно, но меко искуство со гризење што помага да се смират болните непца. САМО ЗА МАЛИ РАЦЕ : Лесни и дизајнирани за мали раце за лесно забивање во вклучените чинии за пире, а потоа држете за никнување на забите. РАЗВОЈНА АКТИВНОСТ : на рана возраст, бебињата почнуваат да устуваат и џвакаат се што можат. Покрај смирувачките отечени непца, овие заби ги охрабруваат бебињата да развијат вештини за рано хранење и да им дадат поголема свест за устата. ДИЗАЈНИРАН СО ЉУБОВ : Во Инфантино, ги сакаме бебињата, ги обожаваме децата и им се восхитуваме на нивните мајки и татковци. Работиме напорно за да создадеме производи кои го водат развојот и носат радост додека расте бебето. Среќните родители и малите се она за што сме сите. ПОЧЕТНИЧКИ : Бебињата обично ставаат се во уста, а за некои, додавањето вкусно уживање на забите ќе обезбеди дополнителен поттик да ја користат безбедната површина за гризење што може да обезбеди удобност и олеснување кога нивните заби првпат ќе почнат да се појавуваат. БЕЗБЕДНО ЗА БЕБЕ : Овие меки заби без БПА обезбедуваат силно, но меко искуство со гризење што помага да се смират болните непца. САМО ЗА МАЛИ РАЦЕ : Лесни и дизајнирани за мали раце за лесно забивање во вклучените чинии за пире, а потоа држете за никнување на забите. РАЗВОЈНА АКТИВНОСТ : на рана возраст, бебињата почнуваат да устуваат и џвакаат се што можат. Покрај смирувачките отечени непца, овие заби ги охрабруваат бебињата да развијат вештини за рано хранење и да им дадат поголема свест за устата.

Поврзани производи..