• Свеж
Fernida зацрвнувач на косата, затегнување на косата и виткање 2 во 1 загреана четка со анти-скалд карактеристика, автоматска температура и автоматска функција за жени
zoom_in

Fernida зацрвнувач на косата, затегнување на косата и виткање 2 во 1 загреана четка со анти-скалд карактеристика, автоматска температура и автоматска

DEN 367.84

Стока
check Во продавницата

? За само 60 секунди, вашата четка ќе се загрева и е подготвена да лета низ вашата коса И да се олесни? Врвот на вртливата 360 ° обезбедува без напор маневрирање. Chrushид Четка за зачувување на густа коса : мазна, сјајна, коса без фриз за неколку минути, Фернида Дали вашата коса трае засекогаш до стил? Натопете го рамното железо. Неколку четки од зацрвнувачот на четката за коса ќе ја трансформираат вашата густа, кадрава коса во елегантна, права и салон мазна, загреана четка , зацрвстување на четката за коса. ? Прави нишки без оштетување : Fernida загреаната четка Одржува постојана температура за време на употребата (заклучување на температурата), што е предност бидејќи повеќето затегнувачи на косата обично ја губат топлината за време на употребата се рамни пегли што ја оставаат вашата коса сува и кршлива? Нашата анти-скалд карактеристика ја штити вашата коса од плочи што гори. Заклучување на температурата и 60-минутно автоматско враќање ви даваат дополнителен мир на умот. ? Донесува мазен, свилен, природен сјај на вашата коса. Двојниот напон и дизајнот на мала големина се совршени за дома, патување, датум, забава и многу повеќе. Оваа четка за зацрвстување е крајниот подарок за мажи и жени. Најдобар роденден и Божиќен подарок за семејство, lубовник или пријатели, четка за фен за црни жени.

Поврзани производи..