• Свеж
Летечкиот Пеперутка Фиба Движат Летечкиот Пеперутка Сјајна Коса Клипови Барети За Жени Девојки
zoom_in

Летечкиот Пеперутка Фиба Движат Летечкиот Пеперутка Сјајна Коса Клипови Барети За Жени Девојки

DEN 79.84

Стока
check Во продавницата

●Поместувањето На Клиповите За Коса Со Летечка Пеперутка Вклучува Симпатична форма на пеперутка, извонредни детали и уникатен дизајн го прават тоа како вистинска пеперутка Кога се движите, крилјата ќе треперат, убави и живописни. Нека ве восхитуваат сите!. ● Издржливи Материјали●клипот за Коса изработен од висококвалитетна легура, крилја од пеперутка со сјајни обоени кристали и помпони за декорација, метален клип во златна боја, силен и издржлив, може да се користи долго време. ●Широка Апликација Ќе добиете 5 ПАРЧИЊА клипови за коса од пеперутка, пет различни бои на клипови за коса за да ги задоволите вашите дневни потреби. Тие одговараат на речиси сите тимови, бои и фризури за коса, сладок и модерен стил, совршен за стилизирање на мали девојчиња и дами. Погоден е за многу прилики, како што се танцување, работа, свадба, забава, училиште итн. ●Лесен За Употреба И Универзална Употреба Овие клипови За коса од пеперутка се погодни за различни фризури за да создадат симпатичен и стилски стил на коса, како што се права коса, кадрава коса, опашки, плетенки итн. Можете да користите едно или повеќе одеднаш, во зависност од вашите потреби. Нашите штипки за коса со плетенка се совршени ако сакате брзо да го промените вашиот изглед. ●Совршен Подарок/Одличен Подарок Што Треба Да Го Дадете За вашата ќерка, сестра , пријатели или за себе И Многу Повеќе. Карактеристики : 1.Движење Пеперутка Коса Клипови.Металните шупливи шноли се дизајнирани во форма на пеперутки, светли и живописни, носењето ќе направи да изгледате толку шармантно, се чини дека има пеперутка што се потпира на вашата коса.

Поврзани производи..