• Свеж
6 Парчиња Метални Клипови За Нокти За Коса Мини Златни Стеги За Коса Големи Клипови За Коса Што Не Се Лизгаат Додатоци За Стилизирање На Коса Од Банана Фаќаат Шноли ?
zoom_in

6 Парчиња Метални Клипови За Нокти За Коса Мини Златни Стеги За Коса Големи Клипови За Коса Што Не Се Лизгаат Додатоци За Стилизирање

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

2 Големини За Да Изберете : пакетот вклучува 3 парчиња мали златни штипки за коса и 3 парчиња големи златни штипки за коса, малиот е долг околу 4 см/ 1,57 инчи, а големиот е долг околу 8 см/ 3,15 инчи, идеална комбинација и доволна количина може да ги задоволи потребите на мајката и малите девојчиња Исклучителна Изработка : овие метални клипови за канџи за коса се изработени од легирани материјали, сигурни по квалитет, не се лесни за кршење, обложени на површината, светли и сјајни, не се лесни за бледнеење и ќе ви служат долго време. Поправете Ја Косата : металните штипки за коса за жени прифаќаат пружини од јаглероден челик, дизајн на испреплетени заби, со добар стисок; Без разлика дали вашата коса е долга, густа, права, виткана или брановидна, нашите метални штипки за коса лесно можат да ја поправат вашата коса и лесно да ја одржуваат фризурата цел ден. Роман И Практичен Дизајн : секој метален клип за канџи има шупливи дизајни, едноставен, но нов, додавајќи сјај на вашата коса и ви обезбедува свечена или секојдневна фризура. Широк Спектар На Употреба : металните клипови за канџи за коса се погодни за повеќето жени и девојки; тие можат да се нанесат за миење лице, туширање, шопинг и шминка, а исто така може да се применат како дневни додатоци за да додадете допир на шарм и елеганција на вашата облека. Карактеристики : Уживајте во среќно време заедно : Малите стеги за коса што не се лизгаат се многу применливи за деца со потенка коса.

Поврзани производи..