• Свеж
Кдбит корејски Стил бисер Лак Лента Свила Предиво Дебело Црево Коса Прстен Топката Главата Вратоврска Коса Серпентина Коса Јаже Женски
zoom_in

Кдбит корејски Стил бисер Лак Лента Свила Предиво Дебело Црево Коса Прстен Топката Главата Вратоврска Коса Серпентина Коса Јаже

DEN 2762.72

Стока
check Во продавницата

Исклучителна вас, Исклучителен живот Облик на лак, копнеж за слобода, модерен и паметен. Вратоврска за коса која многу ја намалува возраста со опавче. Едноставно и лесно за совпаѓање, цветајте ја вашата повеќеслојна убавина~. За вашето секојдневно патување или банкет, ова е одличен избор. Опишете : Извонредна, Извонредна форма на лак за спасување, копнеж за слобода, модерна и паметна вратоврска за коса која многу ја намалува возраста со опашкаедноставно и лесно се совпаѓа, цветајте ја вашата повеќеслојна убавина~за вашето секојдневно патување или банкет, ова е одличен избор.Материјал : полиестерски влакна : 11.8 Цпакетот вклучува : 1 јаже за коса (други демо предмети што не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење, благодарам. Поради разликите во изложеноста на светлина или компјутерскиот дисплеј, не можам да гарантирам дека фотографијата е со иста боја како и вистинскиот објект, ве молиме разберете.Поради разликата во рачното мерење, дозволете мала разлика во големината.

Поврзани производи..