• Свеж
LMMDDP Пеперутки Коса Клип Темперамент Коса Картичка Женски Збор Клип Назад Главата Лажица Коса Клип
zoom_in

LMMDDP Пеперутки Коса Клип Темперамент Коса Картичка Женски Збор Клип Назад Главата Лажица Коса Клип

DEN 3236.00

Стока
check Во продавницата

Користење на тековните популарни елементи на елегантна боја, имитација бисер со еден украс, пеперутки мушка 3Д тродимензионална резба целосна, извонредна, убавина орнаменти светлина и деликатна. Клипот за коса може да се користи за половина коса или полна или половина клипови за коса. Рачно изработена емајл, полиран, топол имитација бисери, целосна и елегантна боја. Отстранлив пружински клип за прилагодување на волуменот на косата. Користење на тековните популарни елементи на елегантна боја, имитација бисер со еден украс, пеперутки мушка.3Д тродимензионална резба целосна, извонредна, убавина орнаменти лесни и нежни клипот за коса може да се користи за половина коса или полна или половина клипови за коса.Рачно изработен емајл, полиран, топол имитационен бисер, полн и елегантен пролетен клип што може да се отстрани за да се прилагоди волуменот на материјалот за коса : Легура,Големина : како што е прикажано на сликата, ширината на овој долен клип е 8 см, ширината на долниот клип може да се стегне косата е 5,5 см.Пакетот вклучува : клип за коса*1 (други предмети за прикажување не се вклучени)Топли совети. Поради разликите во екранот, сликата може да не ја одразува вистинската боја. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 0,1-0,5 см грешка да преовладува во натура.

Поврзани производи..