• Свеж
Бербер вратот Дастер четка за сечење на косата, мека фризура за чистење на прашина од четка за четка-дрва
zoom_in

Бербер вратот Дастер четка за сечење на косата, мека фризура за чистење на прашина од четка за четка-дрва

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Лесно прашина од лабава влакна по фризура, исечете ги или бричење Тежина : 3,2 мл (91 g). Должина на четки за четки : 2,2 инчи. Супер меки влакна, нежно допрете ја кожата. Ергономска рачка од дрво од бука, не лизгање, многу удобно за држење. Самостојна база, лесно стои на која било рамна површина. Погодно да се зафати прашина или коса брзо и лесно. Одлична алатка за употреба на салон и бербер. Мека четка за дастер на бербер врат, лесна и брзо прашина од лабава влакна по фризура, исечете ги или избришете. Мека најлонска влакната четка за дастер со дрвена стенд-ап база, многу погодна за употреба. Специјалниот дизајн на вентилаторот е одличен за прашина околу ушите, лицето, вратот и рамената. Голема ергономска рачка од дрво од бука, не лизгање, многу удобно за одржување, обезбедува максимална контрола. Ги добива сите мали влакна без да ја гребем кожата, влакната не е лесно пролеана. Лесно се чисти со вода, совршен за берберница, салон и домашна употреба. Мека четка за дастер на бербер врат, лесна и брзо прашина од лабава влакна по фризура, исечете ги или избришете. Мека најлонска влакната четка за дастер со дрвена стенд-ап база, многу погодна за употреба. Специјалниот дизајн на вентилаторот е одличен за прашина околу ушите, лицето, вратот и рамената. Голема ергономска рачка од дрво од бука, не лизгање, многу удобно за одржување, обезбедува максимална контрола.

Поврзани производи..