• Свеж
Хтапер ленти за глава за жени, спа лента за глава, Лента За Шминка За Перење Лице, Нега На Кожа, Отстранување Шминка, Додатоци За Коса
zoom_in

Хтапер ленти за глава за жени, спа лента за глава, Лента За Шминка За Перење Лице, Нега На Кожа, Отстранување Шминка, Додатоци За

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

●ленти за глава за жени ● Материјал : оваа розова лента за глава е главно изработена од ткаенина од сунѓер и фротир Поставата за сунѓер ја прави ултра мека и удобна за носење, со силна апсорпција може да спречи влажнење на косата при миење на лицето.- лента за глава за миење на лицето. ●ленти за глава за жени ● Широка Употреба : спа лента за глава, лента за шминка,лента за глава за миење лице,ленти за нега на кожа,можете да ја носите и за време на јога, вежбање, вежбање за да ја апсорбирате потта и да ја држите косата на место. ●ленти за глава за жени ● Прекрасен Дизајн : лента за глава За шминка Со Кроасан, како цвеќиња и бели облаци, многу убава, уникатна и разноврсна. Соодветната ширина и задебелениот дизајн на сунѓер визуелно ја зголемуваат круната на черепот и ја пенат косата. Симпатичните додатоци за коса, исто така, можат да ја изменат формата на лицето, правејќи го лицето помало и поубаво. ●ленти за глава за жени ● Совршен Подарок : лентите за нега на кожа се исто така најдобриот избор за подарок за вашите пријатели и семејство. Подарете му на вашиот љубовник, семејства и пријатели сладок подарок на роденденска забава, Годишнина, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, Нова година. спа лента за глава/лента за шминка/ленти за глава за жени/лента за глава за перење лице/лента за глава за нега на кожа/лента за шминка за миење лице/ленти за глава/ленти за глава за коса/спа лента за миење лице/ленти за миење лице/лента за миење лице/розова лента за глава/лента за нега на кожа/лента за коса за перење лице/ленти за миење лице/спа ленти за глава за жени/лента за глава од тери крпа/лента за глава со меурчиња/лента за коса за шминка/лента за глава за шминка/подуена лента за глава/лента за глава за крпи/.

Поврзани производи..