• Свеж
Andelaisi гроздобер Rhinestone Коса Клип Злато Кристално Свадба Коса Барети Кристал V Форма Фиба Барет  Sparkly Cz Коса Иглички Фризура Декоративни Cz Невестинска Коса Додатоц?
zoom_in

Andelaisi гроздобер Rhinestone Коса Клип Злато Кристално Свадба Коса Барети Кристал V Форма Фиба Барет  Sparkly Cz Коса Иглички Фризура Декоративни

DEN 120.00

Стока
check Во продавницата

Златните Кристални Клипови за Коса се изработени од квалитетна легура, ги задоволуваат вашите дневни барања за облека Кристал Против Коса Игла Барети како што е прикажано слики, димензија околу 2, 76х1, 57инч. Златен Кристал Коса Барет Клипови Глави .Ве прават шармантни и стилски. Сјајна Штрасови За Глава Барет.Може да се користи како убави подароци. Модните додатоци за шноли за коса не се само убави додатоци за матура, туку и извонредни Божиќни подароци, Новогодишни подароци, подароци за роденден и подароци За денот на Мајката за пријателите или семејството. Сјајот Цз Писмо Против Фиба.Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не во секое време. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. - Кристал против облик клип за коса декоративни Додатоци За Коса подароци за деверуши-Добар квалитет, секој производ добро тестиран пред испорака. Уникатен дизајн и пренослив-Боја и Големина : Како Што Се Прикажани Вистински слики.Рачно изработен предмет со одлична изработка.Совршен како симпатичен подарок за себе или за вашиот посебен.Ако имате какви било прашања како што се опис на производот, политика за враќање,упатства за испорака или други проблеми,слободно испратете ми е-пошта за детали.

Поврзани производи..