• Свеж
Оризова Вода За Раст На Косата, Серум За Раст На Косата, Масло За Раст На Косата, Спреј За Оризова Вода, Шампон За Раст На Косата, Третмани За Раст На Косата За Жени И М
zoom_in

Оризова Вода За Раст На Косата, Серум За Раст На Косата, Масло За Раст На Косата, Спреј За Оризова Вода, Шампон За Раст На Косата,

DEN 207.84

Стока
check Во продавницата

НЕГУВАЊЕ СПРЕЈ ЗА ВОДА ОД ОРИЗ : Ферментираната Оризова Вода има долга историја на користење за растење на косата - поради нејзините кисели својства Екстрактот од ориз помага во ревитализација на кожата, ја зголемува еластичноста на косата и постојано го враќа сјајот на досадна, безживотна коса. Оваа Оризова Вода за Раст на Косата е богата со протеини за промовирање на растот на здрава, целосна коса и заштита од губење на косата. ПРИРОДНО ОТСУСТВО ВО РЕГЕНЕРАТОР : оваа уникатна Оризова Вода За Спреј За Раст на Косата е специјално формулирана со оризова вода богата со витамини и алое вера за брзо и лесно да помогне во негување, растење, расплетување и хидратација на вашата коса. Аплицирајте за ова оставете го регенераторот на влажна или сува коса за да спречите заплеткување, разлетување и оштетување додека додавате дополнителна влага на вашите краеви. За оние со кадрава коса, ова ќе биде голема предност. Нашата Ферментирана Оризова Вода за Раст на Косата нема да остави дебели остатоци на косата. ПРОМОВИРАЊЕ НА СОСТОЈКИ ЗА РАСТ НА КОСАТА : Анти Губење На Косата Комерцијална Мешавина-Подобрена Со Витамин Б, Алое Вера, Биотин и многу повеќе! Алое вера е таму за да помогне во поправка на штетата и да обезбеди смирувачко уредување. Биотинот го промовира растот на косата и ги зајакнува природните придобивки од оризовата вода. Ја навлажнува, ја прави косата подебел изглед и се осврнува на основните причини за истенчување на косата. Нашата Оризова Вода За Спреј За Раст На Косата е најдобриот производ за нега на коса и раст на косата за мажи и жени. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Нашата Ферментирана Оризова Вода е лесна конзистентност и може да се користи секојдневно без таложење на производот. Нашиот спреј за Раст На Косата во регенератор може да се користи на сите типови и текстури на коса. Додадете ја нашата оризова вода за раст на косата во вашата навлажнувачка рутина за коса, лабава природна коса, заштитен стил, права коса, откачена и виткана. 100% ГАРАНЦИЈА : Ако имате незадоволни од нашиот Серум За Оризова Вода за Раст на Косата,можете да ни кажете и ние ќе ви дадеме Совршено Решение. Спреј за Вода од ориз За Раст на Косата го стимулира растот на косата од коренот, ја подобрува сувата и оштетена коса, ги поправа расцепените врвови, спречува кршење и промовира поздрава и погуста коса.

Поврзани производи..