• Свеж
Лисица Бисер Коса Стапчиња За Жени, Вкусен Бисер Кристал Животински Метал Коса Слајд Фиба Клипови Коса Игла Коса Накит Додатоци За Жени
zoom_in

Лисица Бисер Коса Стапчиња За Жени, Вкусен Бисер Кристал Животински Метал Коса Слајд Фиба Клипови Коса Игла Коса Накит Додатоци За Жени

DEN 207.84

Стока
check Во продавницата

●Елегантни Стапчиња За Коса : Фиба со Стапчиња за коса Од Бисер Од Лисица, може да ги задоволи вашите дневни потреби, креативните дизајни им овозможуваат да бидат украсни додатоци за коса и за жени и за девојчиња од повеќето возрасти, ќе додадат шарм на вашата фризура ①Помошник За САМОСТОЈНА коса : Идеални додатоци за стилизирање на косата за права и кадрава коса, лесни за усогласување со вашата разновидна облека и боја на коса, стилови на коса. ®Широка Апликација : нашите шноли постојат за присуство на свадба, церемонија, запознавање, церемонија на доделување награди, архаистичка тематска забава и фотографија, како и секојдневно носење. € Добар Подарок : Слатки услуги за сестра, мајка, девојка, секој што ќе ги прими ќе им се допадне многу, и што ќе ги изненади и ќе ја изрази вашата убов. ●Најдобра Услуга● : ние ќе обезбедиме услуги на клиентите со највисок стандард и 100 проценти задоволно искуство за купување, Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, само контактирајте не, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Зошто Да Го Одберете Нашиот Производ? ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - - - - - производот е изработен од висококвалитетен еколошки материјал, подобро искуство при носење и висок квалитет, нема да избледи. НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ - - - - - можат подобро да ги задоволат вашите дневни потреби за носење и најдобриот подарок за цртани филмови за жени, мажи, момчиња, девојчиња, пријатели.

Поврзани производи..