• Свеж
Тиги Кревет Глава Урбан Анти Плус Точки Обнова Регенератор Штета Ниво Број 2, 2.54 Унца
zoom_in

Тиги Кревет Глава Урбан Анти Плус Точки Обнова Регенератор Штета Ниво Број 2, 2.54 Унца

DEN 89.44

Стока
check Во продавницата

Помага за враќање на сувата, досадна и пржена коса Сувата коса останува мека и здрава. Нанесете после миење на косата Со Шампон за Обновување. Регенератор за обновување за сува, оштетена коса без влага. Формулиран со молекули на турбо хидратација за подобрување на мекоста и сјајот. Неверојатно ја зголемува виталноста на косата и го регулира летањето. Спречува избледување на бојата и штитови од термичко оштетување. Косата изгледа поздрава, посилна и податлива. За употреба : Нанесете на влажна коса, работете и оставете да делува 5 минути. Исплакнете добро.

Поврзани производи..