• Свеж
XJXJ засилување на косата рамни пеглани Професионални титаниум широко чипка за исправнување на железо за коса, алатка за стилизирање на коса за долга коса
zoom_in

XJXJ засилување на косата рамни пеглани Професионални титаниум широко чипка за исправнување на железо за коса, алатка за стилизирање на коса

DEN 1459.20

Стока
check Во продавницата

Зацврстувачот на косата може да се користи како зацрвнувач или како железо за виткање Контрола на температурата и прилагодување на ефикасноста, пет стоп Контрола на температурата : 150 ℃, 170 ℃ 190 ℃, 210 ℃, 230. 38мм пошироката плоча за греење опфаќа повеќе коса во едното поминување, што ве прави поефикасно. Плочата за греење на титаниум обезбедува брзо загревање за добивање на повеќе свилена и мазна коса и елиминирање на Фриз во исто време. Широко погоден и за дневна домашна фризура DIY и за професионален дизајн на фризура. Совршен за луѓето на сите возрасти. Зацврстувачот на косата може да се користи како зацрвнувач или како железо за виткање. Контрола на температурата и прилагодување на ефикасноста, пет стоп Контрола на температурата : 150 ℃, 170 ℃ 190 ℃, 210 ℃, 230. 38мм пошироката плоча за греење опфаќа повеќе коса во едното поминување, што ве прави поефикасно. Плочата за греење на титаниум обезбедува брзо загревање за добивање на повеќе свилена и мазна коса и елиминирање на Фриз во исто време. Широко погоден и за дневна домашна фризура DIY и за професионален дизајн на фризура. Совршен за луѓето на сите возрасти. „За производите, корисниците велат дека добро е добро, нема да ги омаловажуваат своите врсници за да се подобрат себеси, не е наш начин на деловно работење, ве молиме, повикајте се на вистинските слики на производот и воведување = сигурен“ Опис : Овој затегнување на косата е дизајниран со плоча за титаниум, до Создадете посјајно, прицврстувач за финиш за помалку време5 прилагодлива температура од 150 ℃ до 230 ℃, задоволување на вашата потреба и фитинг за разни типови на коса.

Поврзани производи..