• Свеж
Кадрава Тенка Чипка V Дел Перика Човечка Коса Без Изоставување Надградба V Дел Перика Со Мала Чипка Надградени Перики Од U Дел Бразилски Кадрава Девица Коса Перики Н
zoom_in

Кадрава Тенка Чипка V Дел Перика Човечка Коса Без Изоставување Надградба V Дел Перика Со Мала Чипка Надградени Перики Од U Дел

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

1Тенок V Дел Кадрава Перика Должина : Точно на должина, природна црна боја човечка коса перики за жени. Тенок V Дел Перика Текстура : Кадрава Перики ,100% Човечка Коса Бразилецот Девица Коса Перика.Тип : ова Е тоа е надградба тенок V дел перика не Е U дел, тенок V дел перика може да работи со помалку изоставување или не остави надвор, како v е само навистина слаби. Тенок V Дел Перика Функција : Овој V Дел Перика Е Надградба U Дел Перика, Не Е Заеднички U Дел Перика; V Дел Перика имаат мала чипка, која ќе изгледа природно, Даде ефект На не покажува вистински дел песна, како коса излегува од скалпот ,тоа мешавини убаво со вашата коса. Ова е толку симпатичен и толку природен изглед. Многу ниско одржување и лесно се нанесува и полетува. V дел перика е лесен за носење ,и добра замена за шиење во ,Без Лепак потребни, само прилепуваат во и да си одат.

Поврзани производи..