• Свеж
Јекне Кристал Булчински Клип За Коса Барет Зелени Кристални Свадбени Глави Сјајна Облека За Глава Кристална Коса Барет Чешел Невестински Додатоци За Коса За Жени ?
zoom_in

Јекне Кристал Булчински Клип За Коса Барет Зелени Кристални Свадбени Глави Сјајна Облека За Глава Кристална Коса Барет Чешел Невестински

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Зелена Кристална Шнола за Коса направена од висококвалитетна легура и кристал,лесна за носење и соодветна облека Пенливи Штрасови За Коса Шноли како што се прикажани сликите.Околу 3,3*1,6 инчи, чувајте ја бојата и не избледувајте. Зелена Свадба Коса Клипови Глави Со мулти избор, одговараат за тинејџерки и жени. Кристал Невестински Коса Клипови костум за секојдневно носење или партија свадба матурска ноќен клуб или некои посебни прилики. Кристално Свадба Барет Шамија.Ако има какви било проблеми по добивањето на производот, ве молиме контактирајте не навреме и чувајте ја етикетата ЗА ВРАЌАЊЕ И ПРОМЕНА. Ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме одлично шопинг искуство. - Свадба Коса Клип Шноли Невестинска Коса Додатоци деверуши подароци-Супериорен квалитет, тестирани и пред превозот. Еластична-Боја и Големина : Прикажани како слики.Рачно изработен предмет, одлична изработка.Изберете како симпатичен подарок за себе или за вашиот специјален.Ако имате какви било прашања како што се опис на производот, политика за враќање и упатства за испорака, испратете ми е-пошта за детали.

Поврзани производи..