• Свеж
Вантасо Златна Музика Белешки Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење Крпа Фризер XL Капи
zoom_in

Вантасо Златна Музика Белешки Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење

DEN 415.84

Стока
check Во продавницата

●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура е приближно W56, 7 x L66, 9 инчи, широк и доволно долг за повеќето бои за коса и перм Ефикасно спречува паѓање на косата на облеката при сечење коса. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ quantaso Barber Cape е мека, издржлива и мала тежина, што ги прави клиентите да паднат удобно и да дишат. Погоден за сечење коса, стилизирање, боење, пермирање и други третмани за коса. ①ОДГОВАРА на ПОТРЕБИТЕ на ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ. оваа лигавче за престилка за сечење коса со еластична лента и предвремено затворање е идеална за сите клиенти. може да ги задоволи потребите на возрасните и децата, без разлика на мажите и жените. ●ЛЕСНА НЕГА И ЕДНОКРАТНО користење на комплетот за сечење коса за мажи деца жените лесно се чистат по употреба. Избришете чисто, рачно перење или машинско перење и исушете брзо. ●УНИКАТНА И ШИРОКА УПОТРЕБА quantaso фризура бербер престилка лигавче со дизајн на просторна шема, може да биде уникатен подарок за вашето семејство или пријатели, исто така погоден за козметичар ,thетичари, шминкери, стилист на одделот за шминка, станици за стилизирање на коса, берберница, козметички шалтери/салони, студио, перформанси или домашна употреба. ●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура е приближно W56, 7 x L66, 9 инчи, широк и доволно долг за повеќето бои за коса и перм. Ефикасно спречува паѓање на косата на облеката при сечење коса. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ quantaso Barber Cape е мека, издржлива и мала тежина, што ги прави клиентите да паднат удобно и да дишат. Погоден за сечење коса, стилизирање, боење, пермирање и други третмани за коса. ①ОДГОВАРА на ПОТРЕБИТЕ на ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ. оваа лигавче за престилка за сечење коса со еластична лента и предвремено затворање е идеална за сите клиенти. може да ги задоволи потребите на возрасните и децата, без разлика на мажите и жените. ●ЛЕСНА НЕГА И ЕДНОКРАТНО користење на комплетот за сечење коса за мажи деца жените лесно се чистат по употреба. Избришете чисто, рачно перење или машинско перење и исушете брзо. ●УНИКАТНА И ШИРОКА УПОТРЕБА quantaso фризура бербер престилка лигавче со дизајн на просторна шема, може да биде уникатен подарок за вашето семејство или пријатели, исто така погоден за козметичар ,thетичари, шминкери, стилист на одделот за шминка, станици за стилизирање на коса, берберница, козметички шалтери/салони, студио, перформанси или домашна употреба.

Поврзани производи..