• Свеж
Професионален Тример За Коса Со Нула Празнини За Мажи, USB LED Дисплеј Машинки За Коса За Мажи Со Гранични Чешли, Комплет За Тример За Чешлање Безжични Машки За Чешлање
zoom_in

Професионален Тример За Коса Со Нула Празнини За Мажи, USB LED Дисплеј Машинки За Коса За Мажи Со Гранични Чешли, Комплет За Тример За

DEN 271.84

Стока
check Во продавницата

€_Нов Почеток На Косата Дали сте уморни од постојана фризура?Електричниот тример за брада за мажи е опремен со 3 чешли за прицврстување 1мм/2мм/3мм, 1*престилка и 1*чешел за сечење итн, што лесно може да ве направи фризура што ја сакате, многу професионален комплет за сечење коса Од суштинско значење За Вашиот Живот} Нашите облоги за машки машинки не само што можат да ви дадат убав и уреден изглед, туку и извонредна резба, ретро дизајн, компактен за удобно држење.60 дб низок шум, тивок и без вознемирување за вашето семејство кога користите, можете да уживате во задоволството од бричење. €éperior Performance®Надграден мотор со силен вртежен момент и остро сечило овозможуваат лесно и брзо сечење без заглавување во косата.Безбедносен дизајн со акутен агол, нула контакт со кожата, во голема мера го намалува ризикот од гребнатини и cuts.No важно тешко или дебели типови на коса, тоа се однесува многу лесно. €●Брзо Полнење и LED Дисплеј€2000mah Литиумската батерија може да обезбеди до 2,5 часа време на работа.USB кабелот е компатибилен со секој USB полнач интерфејс, работи за вас во секое време и насекаде.LED дисплејот може да го прикаже процентот на напојување и навремено полнење на потсетниците. €®Мулти Апликација И Неверојатни Подароци●машинките за машки рабови не само што се пријателски расположени за потстрижување на косата за да издлабат разни дезени, туку се користат и за отстранување на брадата, влакната под рацете, рацете, нозете или влакната на телото.Доаѓа со деликатна кутија, совршен подарок за вашето семејство, пријатели и љубовник. €_Нов Почеток На Косата Дали сте уморни од постојана фризура?Електричниот тример за брада за мажи е опремен со 3 чешли за прицврстување 1мм/2мм/3мм, 1*престилка и 1*чешел за сечење итн, што лесно може да ве направи фризура што ја сакате, многу професионален комплет за сечење коса. Од суштинско значење За Вашиот Живот} Нашите облоги за машки машинки не само што можат да ви дадат убав и уреден изглед, туку и извонредна резба, ретро дизајн, компактен за удобно држење.

Поврзани производи..